Polityka Prywatności

Polityka prywatności
INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Szanowni Państwo,
Począwszy od dnia 25 maja 2018r. rozpocznie się stosowanie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) tzw. RODO.


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma:
Kosacki Budownictwo Sp. z o. o. Sp. komandytowa z siedzibą w Białymstoku (15-354 Białystok), przy ulicy Pogodnej 4C lok. U1

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji poszczególnych celów przetwarzania tj. w zakresie:

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania przez Panią/Pana zgody na ich przetwarzanie.

Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być:

  1. Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  2. Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  3. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. Obecnie jest to Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych.
  4. Administrator i podmioty świadczące usługi marketingowe na Jego zlecenie dokonuje automatycznego przetwarzania danych osobowych (profilowania, ofertowania, marketing spersonalizowany) w tym informacji o Pani/Pana aktywności na stronie internetowej, w celu dostarczenia Pani/Panu informacji o produktach i usługach, których nabyciem może być Pani/Pan zainteresowany. Decyzję o dostarczeniu oferty podejmuje ostatecznie pracownik Administratora.
  5. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny. Jest jednak niezbędny do zawarcia i realizacji umowy/umów jak również do wypełnienia naszego prawnie uzasadnionego interesu.

W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można skontaktować w następujący sposób:

 

Skup działek w Białymstoku Zakup krok po kroku

14 Kwietnia 2022

Postępy na inwestycji MODZELEWSKIEGO BUDYNEK C1 ul. Modzelewskiego róg ul. Wiewiórczej

29 Października 2021

Postępy na inwestycji MODZELEWSKIEGO BUDYNEK C1 ul. Modzelewskiego róg ul. Wiewiórczej

4 Października 2021

Postępy na inwestycji MODZELEWSKIEGO BUDYNEK C1 ul. Modzelewskiego róg ul. Wiewiórczej

Wyszukaj mieszkanie

  1. Typ
  2. Lokalizacja
  3. Inwestycja
  4. Liczba pokoi
  5. Metraż

Kosacki Budownictwo

ul. Pogodna 4C/65

Białystok

Biuro sprzedaży

+48 501 088 077+48 501 088 077

miroslawkosacki@gmail.com

© 2024 Kosacki Budownictwo. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności

Wykonanie: Onepix. | DRE STUDIO