MODZELEWSKIEGO budynek C1

Białystok, Dojlidy, ul. Modzelewskiego róg ul. Wiewiórczej

.

        Inwestycja pod nazwą "MODZELEWSKIEGO BUDYNEK C1" realizowany jest na podstawie art. 12 ust. 2 ustawy z dnia 02.03.2020r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych.

        Od wielu lat pracujemy nad wdrażaniem nowoczesnych technologii na naszych inwestycjach. W dobie pandemii, biorąc pod uwagę panujące zagrożenia związane z COVID - 19 oraz innych chorób zakaźnych, bazując na opiniach czołowych specjalistów, w tym z dziedziny chorób zakaźnych, wirusologii, zdrowia publicznego, analizach, ale także i własnych doświadczeniach, stworzyliśmy innowacyjne, zapewniające bezpieczeństwo w dobie pandemii budynki wielorodzinne wyposażone w szereg innowacyjnych rozwiązań technicznych, do tej pory niedostępnych w większości budynków mieszkalnych, a jedynie w placówkach ochrony zdrowia. Oferujemy bezkonkurencyjną, wyjątkową ofertę skierowaną do osób odczuwających skutki COVID-19, świadomych konieczności zwiększenia bezpieczeństwa w dobie pandemii oraz potrzebie prewencji chorób zakaźnych, w tym w szczególności stosowania rozwiązań stanowiących oczywisty przejaw realnego przeciwdziałania COVID-19.

        Bezpieczeństwo biologiczne mieszkańców budynków wielorodzinnych jest innowacyjnym elementem rozwoju współczesnego budownictwa. Systemy bezpieczeństwa biologicznego są codziennością w placówkach ochrony zdrowia, jednak dotychczas nie zostały one zaimplementowane w budownictwie mieszkaniowym.

        Zastosowanie technologii zwiększającej bezpieczeństwo w dobie pandemii stanowi istotne novum w budownictwie mieszkaniowym, odpowiada też aktualnym problemom epidemicznym, sprzyja bezpieczeństwu życia i zdrowia w kontekście pandemii COVID-19, ale i innych chorób zakaźnych. W zgodnej opinii ekspertów z branży medycznej innowacyjne rozwiązania planowane na naszych inwestycjach mogą stanowić wzór odpowiedzi branży budowlanej na potrzeby społeczne w dobie pandemii.

        W trosce o bezpieczeństwo, ochronę życia i zdrowia, a także komfort psychiczny przyszłych mieszkańców współpracujemy z najwyższej rangi specjalistami m. in. z wirusologii, zdrowia publicznego, chorób zakaźnych, którzy stale opiniują, nadzorują nasze inwestycje w zakresie wszelkich rozwiązań związanych z podniesieniem komfortu i bezpieczeństwa w naszych budynkach.

        Przykładowe z zastosowanych / planowanych rozwiązań:

oraz wiele innych innowacyjnych rozwiązań

Skup działek w Białymstoku Zakup krok po kroku

14 Kwietnia 2022

Postępy na inwestycji MODZELEWSKIEGO BUDYNEK C1 ul. Modzelewskiego róg ul. Wiewiórczej

29 Października 2021

Postępy na inwestycji MODZELEWSKIEGO BUDYNEK C1 ul. Modzelewskiego róg ul. Wiewiórczej

4 Października 2021

Postępy na inwestycji MODZELEWSKIEGO BUDYNEK C1 ul. Modzelewskiego róg ul. Wiewiórczej

Wyszukaj mieszkanie

  1. Typ
  2. Lokalizacja
  3. Inwestycja
  4. Liczba pokoi
  5. Metraż

Kosacki Budownictwo

ul. Pogodna 4C/65

Białystok

Biuro sprzedaży

+48 501 088 077+48 501 088 077

miroslawkosacki@gmail.com

© 2024 Kosacki Budownictwo. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności

Wykonanie: Onepix. | DRE STUDIO